Maskid

Koduhooldus

THREE ACTION CLEANSER  puhastusvahend 150ml

 

Soovitatakse igale nahatüübile. Pole mõeldud silmaümbruse meigi eemaldamiseks. Suurepärane ülitugev vahend naha efektiivseks ja delikaatseks eksfoliatsiooniks. Tugevdab hapete sisseimbumist ja kergendab surnud rakkude eemaldamist, tagades naha sügava puhastamise. Hämmastavad tulemused lühikese ajaga.

MITTE KASUTADA SILMAÜMBRUSMEIGI EEMALDAMISEKS!

TOIME:

Normaliseerib vinnilööbe teket soodustavaid hüperkeratoosseid protsesse. Pehmendab ja niisutab nahka, parandab selle välisilmet. Tagab vajaliku puhtuse ja hügieeni. Kolmekordne puhastav toime: sügav – tänu glükoolhappele, keskmine – tänu piimhappele, pindmine – tänu salitsüülhappele.   

KASUTAMINE:

  1. Vajaduse korral eemaldada silmaümbrusmeik. Näiteks Green Tea vahendiga.
  2. Kanda puhastusvahend nahale ja lasta toimida 5 minutit.
  3. Teha marlitükk vees niiskeks ning seejärel väänata välja, teostada sellega näo ringmassaaž 2-3 minuti jooksul (sõltuvalt nahatüübist) surnud ja kahjustatud rakkude eemaldamiseks. Ülitundliku naha korral masseerida näpuotstega.
  4. Pesta korralikult veega maha.

 

 

ENZYME 50ml

  

Tänu uue ARGIRELINE® aine sisaldusele pikendab käesolev vahend lihaste kokkutõmmete ja korduvate näoliigutuste kliinilise inhibitoorravi efekti. Kosmeetikavahend kõikidele nahatüüpidele. Aktiveerib naha rakusüsteemi rasva lisamata. Sisaldab kombineeritud aktiivelemente, mis taastavad naharakke.

TOIME:

ARGIRELINE® - vahend, mis ennetab kortsude teket, leevendab naha pinget, korduvaid näoliigutusi, lauba- ja silmaümbruslihaste pinget. 

RECOVERINE® (Castanea sativa) – hiljuti leiutatud aktiivelement kastani baasil. Normaliseerib rakusidet veetustamise  ja vananemise, samuti oksühapetega ravi korral. 

KASUTAMINE: 

Kanda massaažiliigutustega puhtale näo- ja kaelanahale. Parema efekti saavutamiseks soovitab Casmara puhastada eelnevalt nahka vahendiga Three action cleanser. Aktiivelementide kõrge kontsentratsiooni tõttu võib tundliku naha korral tekkida kipitustunne, mis on ohutu ja kaob mõne minuti pärast.

 

PLUS TEXTURE KREEM 50ml

 

Tänu uue ARGIRELINE® aine sisaldusele pikendab käesolev vahend lihaste kokkutõmmete ja korduvate näoliigutuste kliinilise inhibitoorravi efekti. Kuiv ja ülikuiv nahk. Rikastatud struktuuriga kreem, mis optimaalselt niisutab nahka. Taastab kahjustatud kudesid, stimuleerides samaaegselt naha noorenemist. Aegamööda silendab igapäevane glükoolhappe toime nahka ja peenikesi kortse.

TOIME:

ARGIRELINE® - vahend, mis ennetab kortsude teket, leevendab naha pinget, korduvaid näoliigutusi, lauba- ja silmaümbruslihaste pinget.

RECOVERINE® (Castanea sativa) – hiljuti leiutatud aktiivelement kastani baasil. Normaliseerib rakusidet veetustamise ja vananemise, samuti oksühapetega ravi korral. Aktiviseerib naha barjäärifunktsioone koostoimes galaktoon- ja galakturoonhapetega. L-glütsiini, L-proliini, L-alaniini aminohapped sünteesivad nahale elastsust lisavaid elastiini- ja kollageeniproteiine. Sisaldab päikesefiltreid.

KASUTAMINE:

Kanda massaažiliigutustega puhtale näo- ja kaelanahale. Parema efekti saavutamiseks soovitab Casmara puhastada eelnevalt nahka vahendiga Three action cleanser.

HYDRO TEXTURE CREAM 50ml

 

Õrna tekstuuriga kreem normaalsele ja kombineeritud nahale.

Tänu aktiivkomponendi ARGIRELINE® kasutusele, toode pikendab näolihaste kokkutõmbe ja korduvate liigutuste kliinilise inhibiitorravi efekti.

Kasutatakse:

Rasusele, normaalsele ja kombineeritud veetustatud nahale. Niisutava toimega õrna tekstuuriga kreem. Aktiveerib naha rakusüsteemi ilma rasvata. Sisaldab kombineeritud aktiivseid elemente, mis taastavad haha rakke.

TOIME:

ARGIRELINE® on vahend, mis ennetab kortsude teket, vähendab naha pinget, korduvaid näo liigutusi, otsmiku ja silmaümbruslihaste pinget. 

RECOVERINE® (Castanea sativa ): aktiivne element kastani baasil. Taastab naha barjääri funktsiooni. Normaliseerib rakkudevahelisi sidemeid loomuliku vananemise ja veetustamise puhul, samuti hüdroksühapetega ravi ajal.  

KASUTAMINE:

Kanda eelnevalt puhastatud näo- ja kaelanahale. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame puhastada nägu vahendiga Three Action  Cleanser ja ühendada kreemi kasutamist vadakuga Enzyme. Aktiivsete komponentide kõrge kontsentratsiooni pärast võib tundlikul nahal tekkida kipitustunne, mis on ohutu ja möödub mõne minutiga.