Maskid

Professionaalne Hooldus

REGENERIN HOOLDUS

 

Taastav vahend, mis leevendab korduvate näoliigutuste tagajärgi. Loodud spetsiaalselt rakkude regenereerimiseks.

 

FAAS 1

Üliefektiivne geel, mis koosneb hüdrohapete segust: glükoolhape, piimhape ja salitsüülhape. Üliaktiivne keemiline vahend naha koorimiseks. Tugevdab hapete toimet ja annab suurepäraseid tulemusi lühikese ajaga. Normaliseeruvad hüperkeratoossed ilmingud (mis võivad põhjustada rasukorke), toimub naha pehmenemine, hüdreerimine ja üldseisundi paranemine.

 

MÄRKUSED

Vältige kontakti silmadega ja limaskestastega. Kui see siiski juhtus, peske kahjustatud piirkond hoolikalt veega. Ärrituse esinemisel pöörduge arsti poole.

Pärast geeliga töötamist peab kosmeetik pesema hoolikalt käsi, kuna pideva kontakti tõttu võib esineda naha ketendus.

Hüdrohapete kõrge sisalduse tõttu soovitame protseduuri ajal mitte ioniseerida ega kasutada aparaate.

Hoida lastele kättesaadamatus kohas.

 

FAAS 2

Naha struktuuri- ja sideomadusi ning selle elastsust taastav ampull.

Taastab epidermise ning varustab nahka loomulikuks ja tervislikuks väljanägemiseks vajalike ainetega.

Sisaldab STRUCTURINE® (Lupinus albus), stimuleerib struktuurproteiinide sünteesi ja soodustab naha hüdrolipiidkihi sünteesi.

COHESINE® (Sesamum indicum) – glükoproteiine sisaldav aktiivne agent, mis parandab sarvkihi aheldust. Tugevdab rakuvahelist sidet ja takistab veetustamist, täiendades Structurine® niisutavaid omadusi.

 

FAAS 3

Toimub eelmise faasi tulemuste kinnistamine. Ei sisalda rasvu. Reaktiveerib naha rakusüsteemi.

Sisaldab ARGIRELINE®, mis kõrvaldab naha- ja laubalihaste pinget, leevendab korduvate näoliigutuste tagajärge ja ennetab kortsude teket. 

RECOVERINE® (Castanea sativa) – uus vahend, mis reguleerib naharakkude ahelduse ja ketenduse tasakaalu. Ergutab keratinotsüütide teket.

Sisaldab ensüümsüsteemi, mis takistab mikroorganismide paljunemist ja normaliseerib rasunäärme sekretsiooni.

Sisaldab A, E, F, H vitamiine ja B rühma; põldosi ekstrakti.

 

FAAS 4

Rikastatud tekstuuriga kreem, mis on väljatöötatud naha biokeemilise tasakaalu säilitamiseks rakutoite kaudu. Taastab kahjustatud rakud ja stimuleerib naha noorenemist. Aktiviseerib rakusüsteemi ja varustab nahka ekstrarakuliste elementidega, tagades pideva naha regenereerimise.

Sisaldab ARGIRELINE® - ainet, mis kõrvaldab naha pinget ja leevendab korduvate näoliigutuste tagajärge, lauba- ja silmaümbruslihaste pinget, ennetades kortsude teket.

RECOVERINE® (Castanea sativa) aktiveerib naha barjäärifunktsioone koostoimes galaktoon- ja galakturoonhappega.

L-glütsiini, L-proliini ja L-alaniini aminohapped sünteesivad kollageen- ja elastiinproteiine, mis annavad nahale elastsuse. Sisaldab päikesefiltreid.

 

FAAS 5 NÄOMASK

Sisaldab peamiselt süsivesikuid. Nad on võimelised tarduma ja moodustama plastikamassi, mis koostoimes linaga ja aaloega kujutab endast tõelist rakugeneraatorit, levitades mööda nahka rahustavat pehmendusefekti. Kõrvaldab naha pinget ja leevendab korduvate näoliigutuste tagajärge, lauba- ja silmaümbruslihaste pinget.

LINA (Linum usitatissium) – linaseemned, mis sisaldavad õli, taimliimi, glükotsüüte ja ensüüme rahustava, pehmendava ja lõõgastuva toimega.

AALOE (Aloe barbadensis) sisaldab vett, tõrva, ensüüme, vitamiine, aminohappeid, oligoelemente ja antrakinooni, mida nimetatakse Aloiiniks. See on suurepärane looduslik rakugeneraator. Ta stimuleerib uute rakkude teket ja avaldab rahustavat, toniseerivat, ärritusvastast jne mõju.

 

RAVISAGEDUS

Ravisagedust määrab kosmeetik sõltuvalt naha seisundist ja vanusest.

Alguseks soovitame:

  • Üks kord nädalas 4 nädalat järjest.
  • Seejärel üks seanss iga 15 päeva tagant.
  • Ravi toetamiseks üks seanss kuus.

Täieliku efekti saavutamiseks tuleb kodus kasutada järgmiseid produkte: Three Action Cleanser, Enzyme ja kreemi Plus Texture. Väheoluliste kestenduste esinemine ravi esimestel nädalatel on normaalne.

SÄILITAMINE

Hoida kuivas jahedas kohas.

Koduhooldus

THREE ACTION CLEANSER  puhastusvahend 150ml

 

Soovitatakse igale nahatüübile. Pole mõeldud silmaümbruse meigi eemaldamiseks. Suurepärane ülitugev vahend naha efektiivseks ja delikaatseks eksfoliatsiooniks. Tugevdab hapete sisseimbumist ja kergendab surnud rakkude eemaldamist, tagades naha sügava puhastamise. Hämmastavad tulemused lühikese ajaga.

MITTE KASUTADA SILMAÜMBRUSMEIGI EEMALDAMISEKS!

TOIME:

Normaliseerib vinnilööbe teket soodustavaid hüperkeratoosseid protsesse. Pehmendab ja niisutab nahka, parandab selle välisilmet. Tagab vajaliku puhtuse ja hügieeni. Kolmekordne puhastav toime: sügav – tänu glükoolhappele, keskmine – tänu piimhappele, pindmine – tänu salitsüülhappele.   

KASUTAMINE:

  1. Vajaduse korral eemaldada silmaümbrusmeik. Näiteks Green Tea vahendiga.
  2. Kanda puhastusvahend nahale ja lasta toimida 5 minutit.
  3. Teha marlitükk vees niiskeks ning seejärel väänata välja, teostada sellega näo ringmassaaž 2-3 minuti jooksul (sõltuvalt nahatüübist) surnud ja kahjustatud rakkude eemaldamiseks. Ülitundliku naha korral masseerida näpuotstega.
  4. Pesta korralikult veega maha.

 

 

ENZYME 50ml

  

Tänu uue ARGIRELINE® aine sisaldusele pikendab käesolev vahend lihaste kokkutõmmete ja korduvate näoliigutuste kliinilise inhibitoorravi efekti. Kosmeetikavahend kõikidele nahatüüpidele. Aktiveerib naha rakusüsteemi rasva lisamata. Sisaldab kombineeritud aktiivelemente, mis taastavad naharakke.

TOIME:

ARGIRELINE® - vahend, mis ennetab kortsude teket, leevendab naha pinget, korduvaid näoliigutusi, lauba- ja silmaümbruslihaste pinget. 

RECOVERINE® (Castanea sativa) – hiljuti leiutatud aktiivelement kastani baasil. Normaliseerib rakusidet veetustamise  ja vananemise, samuti oksühapetega ravi korral. 

KASUTAMINE: 

Kanda massaažiliigutustega puhtale näo- ja kaelanahale. Parema efekti saavutamiseks soovitab Casmara puhastada eelnevalt nahka vahendiga Three action cleanser. Aktiivelementide kõrge kontsentratsiooni tõttu võib tundliku naha korral tekkida kipitustunne, mis on ohutu ja kaob mõne minuti pärast.

 

PLUS TEXTURE KREEM 50ml

 

Tänu uue ARGIRELINE® aine sisaldusele pikendab käesolev vahend lihaste kokkutõmmete ja korduvate näoliigutuste kliinilise inhibitoorravi efekti. Kuiv ja ülikuiv nahk. Rikastatud struktuuriga kreem, mis optimaalselt niisutab nahka. Taastab kahjustatud kudesid, stimuleerides samaaegselt naha noorenemist. Aegamööda silendab igapäevane glükoolhappe toime nahka ja peenikesi kortse.

TOIME:

ARGIRELINE® - vahend, mis ennetab kortsude teket, leevendab naha pinget, korduvaid näoliigutusi, lauba- ja silmaümbruslihaste pinget.

RECOVERINE® (Castanea sativa) – hiljuti leiutatud aktiivelement kastani baasil. Normaliseerib rakusidet veetustamise ja vananemise, samuti oksühapetega ravi korral. Aktiviseerib naha barjäärifunktsioone koostoimes galaktoon- ja galakturoonhapetega. L-glütsiini, L-proliini, L-alaniini aminohapped sünteesivad nahale elastsust lisavaid elastiini- ja kollageeniproteiine. Sisaldab päikesefiltreid.

KASUTAMINE:

Kanda massaažiliigutustega puhtale näo- ja kaelanahale. Parema efekti saavutamiseks soovitab Casmara puhastada eelnevalt nahka vahendiga Three action cleanser.

HYDRO TEXTURE CREAM 50ml

 

Õrna tekstuuriga kreem normaalsele ja kombineeritud nahale.

Tänu aktiivkomponendi ARGIRELINE® kasutusele, toode pikendab näolihaste kokkutõmbe ja korduvate liigutuste kliinilise inhibiitorravi efekti.

Kasutatakse:

Rasusele, normaalsele ja kombineeritud veetustatud nahale. Niisutava toimega õrna tekstuuriga kreem. Aktiveerib naha rakusüsteemi ilma rasvata. Sisaldab kombineeritud aktiivseid elemente, mis taastavad haha rakke.

TOIME:

ARGIRELINE® on vahend, mis ennetab kortsude teket, vähendab naha pinget, korduvaid näo liigutusi, otsmiku ja silmaümbruslihaste pinget. 

RECOVERINE® (Castanea sativa ): aktiivne element kastani baasil. Taastab naha barjääri funktsiooni. Normaliseerib rakkudevahelisi sidemeid loomuliku vananemise ja veetustamise puhul, samuti hüdroksühapetega ravi ajal.  

KASUTAMINE:

Kanda eelnevalt puhastatud näo- ja kaelanahale. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame puhastada nägu vahendiga Three Action  Cleanser ja ühendada kreemi kasutamist vadakuga Enzyme. Aktiivsete komponentide kõrge kontsentratsiooni pärast võib tundlikul nahal tekkida kipitustunne, mis on ohutu ja möödub mõne minutiga.