Maskid

Goji

GOJI MASK 2070

 

Goji mari (harilik taralõng, lad. Lycium barbarum) pärineb Tiibetist, kasvatatakse mahepõllumajandusprintsiipe järgides, omab ЕСOCERT sertifikaati.

Antioksüdant (C-vitamiini tuletis, karotinoid: inimene ise ei sünteesi, kuid organismile vajalikud) – see on molekul, mis suudab ära hoida või aeglustada teiste molekulide oksüdeerimist. Antioksüdantide madal tase võib tekitada oksüdeerimisstressi ja rakukomponendid saavad kahjustada.

NOVA New

NOVAnew MASK 2045

 

Tugevdav, Niisutav

Mask taastab veebalanssi, sisaldab palju niisutavaid aineid. Avaldab näole survet, millega soodustab nahale kantud aktiivainete imendumist. Sobib igale nahatüübile. Leevendab punetust ja värskendab.

Re6Tense

RE6TENSE MASK 2060

Toniseeriv valgendava toimega

Käesoleva maski põhikomponendiks on süsivesikud, mis on võimelised tarduma, moodustades plastikamassi. Koostoimes kiivist ja mooniseemnetest saadud komponentidega stimuleerivad rakutegevust, rikastades nahka vitamiinidega, mineraalidega ja antioksüdantidega, värskendades, rahustades ja tugevdades seda. Tänu maski pinguldavale ja rahustavale toimele eriti soovitatakse kasutada seda pärast nahka tugevdavaid aktiivaineid sisaldavate hoolduste läbiviimist.

Black

REAFFIRMING MASK 2020

Puhastav, Absorbeeriv, Niisutav

Mask sisaldab aktiveeritud süsi, mis absorbeerib mustust, rasva ja katabolismi jääkaineid, rakkude tegevuse produkte. Vetikad annavad head niisutust. Sobib rasvasele ja segatüüpi nahale.

Green

GREEN MASK 2025

Hapnikuga rikastav, Tugevdav, Elustav

Klorofülli kõrge sisaldus tagab tugeva hapnikuga rikastava ja põletikuvastase toime. Kuna maski koostises on vetikaid, sisaldab ta palju polüsahhariide, mis annavad absorbeerides välisniiskust ja asudes reaktsiooni naha proteiinidega elustavat toimet. Soovitatakse operatsioonijärgseteks perioodideks, pärast eksfoliantide kasutamist.

Sensitive

SENSITIVE MASK 2040

Pehmendav, Rahustav, Vitaminiseeriv

Merevetikate niisutava toimega modelleeriv mask sisaldab kannikeseekstrakti ning A, B, E kaeravitamiine. Soovitatakse emotsionaalsetele ja/või närvilistele inimestele. Tänu oklusioontoimele ja nahka suruvale efektile on suurepäraseks toetuseks Retinool hooldusele, stimuleerides aktiivainete imendumist.

Green Tea

GREEN TEA MASK 2050

 

Antioksüdantne, Elustav, Stressivastane

Vetikamask sisaldab rohelise tee lehti, mille koostisesse kuuluvad rakkude vananemist aeglustavad ained - polüfenoolid ja katehiinid. A, B2, C ja E vitamiinid on tervisele kasulikud ning omavad elavdavat toimet. Roheline tee sisaldab aktiivaineid beetakarotiine, mis kaitsevad nahka agressiivse päikesekiirguse eest. Juba vanakreeka ja -rooma aegadest tuntud lavendel ja aroomrohi kasvatatakse peamiselt Lõuna-Euroopas ja kasutatakse aroomteraapias väsimuse leevendamiseks, lõõgastamiseks, igapäevase pinge alandamiseks, närvide rahustamiseks ja depressioonitunde kõrvaldamiseks.

Vitamin

VITAMIIN VEGETABLE MASK 2030

Antioksüdantne, Stimuleeriv, Kortsudevastane

Vetikamask sisaldab rohkesti apelsinidest saadud naturaalset C vitamiini. Koostoimes efekti tugevdamiseks lisatud tilliga omab valgendavat toimet, neutraliseerib vabade radikaalide oksüdeerumistoimet, stimuleerib ja parandab kollageeni sünteesi, vähendab kortsude teket ja tõstab naha elastsust.

Regenerin

REGENERIN MASK 2055

 

Regenereeriv

Mask koosneb peamiselt süsivesikutest, mis koostoimes linaseemnetega ja aaloega soodustab rakkude paljunemist, avaldades nendele samas rahustavat, pehmendavat ja regenereeritavat toimet. Linaseeme sisaldab õlisid, valkaineid, A, E, F vitamiine, orgaanilisi happeid ning ensüüme, mis silendavad, rahustavad ja pehmendavad nahka. Aloiini sisaldavad aaloelehed stimuleerivad uute rakkude tootmist, samuti leevendavad nahaärritusi ning omavad toniseerivat ja rahustavad toimet. Käesolevat maski soovitatakse kasutada pärast koorimishoolduste või peelingute teostamist.

Bi Phase

C40 BI-PHASE SOYA MASK

 

Punetust leevendav, Taastav, Toitev

Käesolev viimase põlvkonna mask ühendab endas silmaümbrusmaski ja sojamaski ülejäänud nahapinnale. Mõlemad maskid moodustavad ühist kompleksi ning on eemaldatavad ühe tervikuna. Silmamask on välja töötatud spetsiaalselt õrna silmaümbrusnaha hooldamiseks. Koostisesse kuulub vetikaekstrakt, F vitamiini sisaldav kuiv mustikaekstrakt (antitsüaan), mis kaitseb veresooni ja kapillaare, soodustab vere ja lümfi relaksatsiooni ja drenaaži. Sojamask on mõeldud kasutuseks näol ja kaelal. Lisaks vetikaekstraktile sisaldab soja seemneid, mis tagavad naha taastamise ja toitmise, tõstes selle elastsuse ja prinkuse.