Maskid

Koduhooldus

PUHASTUSGEEL DERMOPURIFYING CLEANSER 150ml

 

Mida kujutab endast PUHASTUSGEEL?

See on puhastav näogeel, mis puhastab nahka ja korrigeerib liigset rasva.

 

Kuidas toimib PUHASTUSGEEL?

Käesolev puhastusgeel on välja töötatud spetsiaalselt rasvasele nahale ning seetõttu omab kõrget puhastusvõimet. Samas pole vahend liigne delipidant (rasvahävitaja), mis oleks põhjustanud rikošettefekti rasunäärmete momentaalse sekretoorreaktsiooniga.

Käesolev puhastusvahend ei tekita vahtu, mis näitab sellepoolsele ettevaatlikule suhtumisele rasvatasakaalu, ning pehme, kuid samas sügava puhastuse omadusele.

Sisaldab betahüdroksühapet (salitsüülhapet), mis takistab  keratiini kogunemist karvafolliikulites, võimaldades vältida seega mustade täppide teket.

Teiseks tähtsaks aktiivaineks on LIPACIDE C8G®, mis toimib nagu naha ekosüsteemi regulaator. Seega tegu on puhastusvahendiga, mis ennetab bakterite paljunemist rasvade kogunemisel.

Portulaki ekstraktil (Portulaca oleracea) on head ja usaldusväärsed rahustavad ja punetust leevendavad omadused, mis aitavad tasandada ja rahustada nahka.

 

Kellele on näidustatud PUHASTUSGEEL?

Käesolev kosmeetikavahend on loodud spetsiaalselt segatüüpi, rasvase ja mustuma kalduva naha puhastamiseks ja normaliseerimiseks.

 

Kasutamine

Kanda näole kerge ringmassaaži abil, lasta toimida paar minutit, seejärel eemaldada rohke veega. Käesoleva vahendiga soovitatakse puhastada nägu kaks korda päevas: hommikul ja enne magamaminekut.

 

HÜDROMATISTAV KREEM HYDRAMATT CREAM 50ml

 

Mida kujutab endast HÜDROMATISTAV KREEM?

HÜDROMATISTAV KREEM on spetsiaalselt rasvase, segatüüpi või läikiva naha hoolduseks loodud niisutuskreem, mis avaldab selektiivset toimet rasustele nahapiirkondadele.

Niisutavate aktiivainete kahekordse toime kooskõla:  kohene toime ( naha varustamine siseniiskusega) ja järkjärguline toime (niisutavate aktiivainete vabastamine).

Kreem on eritekstuuriga ja -omadusega tänu liigset rasva absorbeerivate ja kinnihoidvate poorosakeste sisaldamisele.

 

Kuidas toimib HÜDROMATISTAV KREEM?

Käesolev kreem ülikerge tekstuuriga sisaldab sihipärase seboreguleerimise komponenti MARINE AFFINISPHERE®, uut aktiivainet rasusele nahale. Need on mikroskoopilised kollageen- ja mereglükosaminoglükaankerad, mis on kaetud õlikihiga ja sisaldavad tsinkglükonaati.

Aktiivaine pealekandmisel rasustele nahapiirkondadele hakkab õlikiht lahustuma, paljastades mikroskoopilisi kollageenkerasid ja mükopolüsahhariide. Nad tungivad nahka nagu väikesed liposoomid ja epidermise ensüümide mõju all lagunevad, vabastades tsinkglükonaati rasusekretsiooni reguleeriva toimega.

Kuivadel nahapindadel õlikiht ei lahustu ning aktiivaine vabastamist ei toimu. Seega võime väita, et tegu on selektiivse omadusega ingrediendiga, kuna efekti avaldamine toimub ainult hooldust vajavatel piirkondadel.

AMIPORINE® - akvaporiinide poolest rikas puhas granaadiekstrakt (Punica granatum). Akvaporiinid on proteiinid, mis toetavad naha niisutustasakaalu,  taastades nahaniiskuse loomuliku tsirkuleerimise ja optimiseerides niiskuse sisaldust epidermises.

AQUA SHUTTLE® - uhiuus süsteem transpordib aktiivaineid, mis imiteerivad hulgalistest kanalitest koosnevate mikroskoopiliste merevetikate struktuure. Need kanalid täituvad niisutavate aktiivainetega, mis naha niisutamisvajaduse määral vabanevad ja absorbeeruvad. Seega saavutatakse püsiv ja pikaajaline naha hüdratsioon („Long Lasting” efekt).

Samuti sisaldab sfäärosakesi, mis absorbeerivad liigseid nahale rasvaläiget lisavaid rasvu.

 

Kellele on näidustatud HÜDROMATISTAV KREEM?

Käesolev kreem oma suurepäraste niisutavate ja matistavate omadustega sobib rasvasele, segatüüpi ja lihtsalt läikivale nahale.

 

Kasutamine

Kantakse eelnevalt puhastatud näopinnale.

 

GEEL SEBOTASAKAAL SELECTIVE OIL BALANCE 50ml

 

Mida kujutab endast GEEL SEBOTASAKAAL?

GEEL SEBOTASAKAAL on näonaha hooldusvahend, mis ei sisalda rasvu ja reguleerib mõttekalt rasunäärmete sekretsiooni. Avaldab sihipärast toimet rasvastele nahapiirkondadele, vabastades rasueristust reguleerivaid aineid.

Vahend võitleb samuti hüperkeratinisatsiooni ja karvafolliikuli põletiku probleemidega. 

Rasunäärmete tasakaalustamata sekretsioon pluss liigne keratiini tootmine on eeltingimuseks laienenud pooride, mustade täppide ja pustulite tekkeks, mis võivad põhjustada aknet.

 

Kuidas toimib GEEL SEBOTASAKAAL?

Sisaldab kahte uut spetsiifilist eriaktiivset ainet:

1) AZELOSOME® on  ülistabiilsete teise põlvkonna liposoomide kooskõla aselaiinhape sisaldusega.

Aselaiinhappel on kahekordne toime: seborröavastane, kuna ta takistab hüperkeratinisatsiooni protsessi ja võimalikku karvafolliikulite korkimist; teisest küljest pidurdab hormonaalset aktiivsust, mis rikub rasvade tekkimise tasakaalu naha tasandil.

2) Peab mainima ka järelkindla seboregulatsiooni ainet MARINE AFFINSPHERE®, mis on uus aktiivaine rasvasele nahale.

Need on mikroskoopilised kollageen- ja mereglükoosaminoglükaankerad, mis on kaetud õlikihiga ja sisaldavad tsinkglükonaati.

Aktiivaine pealekandmisel rasustele nahapiirkondadele hakkab õlikiht lahustuma, paljastades mikroskoopilisi kollageenkerasid ja mükopolüsahhariide. Nad tungivad nahka nagu väikesed liposoomid ja epidermise ensüümide mõju all lagunevad, vabastades rasusekretsiooni reguleerivat toimet omavat tsinkglükonaati oma.

Kuivadel nahapindadel õlikiht ei lahustu ning aktiivaine vabastamist ei toimu. Seega võime väita, et tegu on selektiivse toimega ingrediendiga, kuna efekt avaldub ainult hooldust vajavatel piirkondadel.

 

Kellele on näidustatud SEBOTASAKAALUSTAV GEEL?

Rasusekretsiooni reguleeriv ja normaliseeriv vahend on mõeldud sega- ja rasvase  ning aknelise naha hoolduseks. 

Tänu oma omadustele on ülalnimetatud geel muuhulgas ka ideaalne raseerimis- ja depilatsioonijärgne vahend follikuliidile kalduvale nahale.

 

Kasutamine

Soovitatakse kasutada pärast PUHASTUSGEELI.

Kantakse kogu näopinnale, kuna tänu oma selektiivsele ja spetsiifilisele toimele ei mõjuta naha mitterasvaseid piirkondi.

 

VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM CONTROL AGE MATT CREAM 50ml

 

 

Mis on VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM?

VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM on vananemisvastane kreem, mis on loodud spetsiaalselt rasvase, segatüüpi ja läikiva naha jaoks.

Peale selle, et kreem on mõeldud rasvaste piirkondade selektiivseks hooldamiseks, ta sisaldab niisutavaid ja vananemisvastased aktiivained ning mitte ainult hooldab rasvast ja läikivat nahka, kuid parandab ka selle niisutatust ja elastsust ning võitleb kortsude tekkimisega.

 

Kuidas toimib VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM?

Vananemisvastane kreem kerge ja värskendava tekstuuriga, mis sisaldab aktiivaineid vananemisvastase toimega ja uhiuusi rasvu reguleerivaid ingrediente.

Sihikindla seboregulatsiooni komponent MARINE AFFINISPHERE® - koostisosa, mis selektiivselt reguleerib rasvu.  Toimib väga mõtestatult, vabanedes üksnes liigse rasusekretsiooni piirkondadel.

Sisaldab revolutsioonilist aktiivainet, mis koosneb HAPNIKUkandja vedelikust liposoomi kujul. Vananemisel väheneb rakkude varustamine hapnikuga ning hapnikuvaegus põhjustab naha terve ja noorusliku ilme kadumise. Hapnik mängib pearolli energiametabolismis, samuti rakkude tervikluse ja taastusfunktsiooni säilitamisel. Kõnealune aktiivaine annab peaaegu momentaalseid tulemusi ning muudab näo säravamaks ja nooremaks.

REDUCTIIN (REDUCTINE®) – unikaalne kaerast saadud bioproteiinide ja polüsahhariidide segu. Käesolev originaalne segu tagab naha optimaalse niisutustaseme ja naha mikroreljeefi mehaanilise tasandamise. Samuti avaldab noorendavat toimet, vähendades kortsude sügavust ja muutes nahka siledamaks.

Niisutusefekti tugevdamiseks kreemi koostisesse on lisatud naturaalne polüsahhariid HÜALUROONHAPE, mida on nahas väga palju.

Uus kortsudevastane produkt DELINER® on maisijuurtest saadud aktiivaine, mis reorganiseerib kõik rakuvamatriitsi makromolekulid. Ta kontrollib fibroproteiini sünteesi, mis on tõeline kollageeni, elastiini ja mukopolüsahhariidide organisaator. Tulemusena väheneb kortsude sügavus ja arv, suureneb naha tihedus.

 

Kellele on näidustatud VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM?

Kreem on mõeldud üldhoolduseks vananeva ja veetustatud nahale ning sobib ideaalselt segatüüpi ja lihtsalt läikivale nahale.

 

Kasutamine

Kantakse  puhastatud nahapinnale.