Maskid

Professionaalne Hooldus

SHINE STOP HOOLDUS

 

Selektiivne PUHASTAV MEETOD

Mida kujutab endast SELEKTIIVNE PUHASTAV MEETOD?

See on hooldus, mis hoolitseb rasvaste nahapiirkondade eest. Selle toimealasse kuuluvad sellised funktsioonid nagu kergelt rasvase naha normaliseerimine ja hooldamine, tõsisemate probleemide korrigeerimine. Hooldus ennetab komedoonide ja paapulite teket, takistab patogeensete mikroorganismide paljunemist ja seborröa teket.

 

Kuidas toimib SELEKTIIVNE PUHASTAV MEETOD?

1 FAAS:

Faasil on väga head puhastusomadused, kuid samas ei toimu täielikku rasvaeemaldamist, mis aitab vältida rasunäärmete momentaalse tagastamise ehk sekretoorse reaktsiooni efekti.

Sisaldab betahüdroksühapet, salitsüülhapet, mis takistab keratiini kogunemist karvafolliikulites, võimaldades seega vältida mustade täppide ilmumist nahale.

Teiseks tähtsaks aktiivaineks on LIPACIDE C8G®, mis toimib nagu naha ekosüsteemi regulaator. Seega on tegu puhastusvahendiga, mis ennetab bakterite paljunemist rasvade kogunemisel.

Portulaki ekstrakt (Portulaca oleracea)  rahustab ja leevendab punetust,  aidates nahka tasandada ja silendada.

 

2 FAAS:

Eksfoliatsiooni faas, mille koostisesse kuuluvad kaks uut aktiivainet:

LAKTOBIOONHAPE (ACIDO LACTOBIONICO) – uus piima polühüdroksühape, mis ühendab endas ülipehmeid keratolüütilisi omadusi ja erakordseid niisutusomadusi.

BETAHÜDROKSÜHAPE ACSD (BETA HYDROXYDE ACSD®) – kujutab endast uut molekuli, mis põhineb salitsüülhappel (betahüdroksühape), millele lisanduvad akaatsia polüsahhariidid.

Käesolev ühend vähendab salitsüülhappele omase ärritust, võimaldades samas happe toime kontsentreerumist naha pealispindadel.

 

3 FAAS:

Uusi aktiivaineid sisaldav spetsiifilise hooldus.

Esimene aktiivaine on AZELOSOME®, mis on aselaiinhappe liposoomide kooskõla kahekordse toimega: ühest küljest ta ennetab hüperkeratinatsiooni ja võimalikku karvafolliikulite korkimist, teisest küljest pidurdab rasunäärme aktiivsuse, toimides hormonaalsel tasandil.

Teine toimaine on MARINE AFFINISPHERE® (sihikindla seboregulatsiooni Merekomponent), uus aktiivainete valik rasusele nahale. Selle koostisesse kuuluvad mikroskoopilised kerad, mis katavad nii kuivi, kui rasvaseid nahapiirkondi. Tsinkglükonaat aktiveerub ainult rasvastel piirkondadel, reguleerides rasusekretsiooni.

 

4 ja 6 FAAS:

Ülikerge kreem-geeljas tekstuur. Sisaldab aktiivaineid MARINE AFFINISPHERE®, mis kujutab endast akvaporiinidega rikastatud puhast granaadiekstrakti (Punica granatum). Akvaporiinid on proteiinid, mis toetavad naha niisutustasakaalu,  taastades nahaniiskuse loomulikku tsirkuleerimist ja optimiseerides niiskuse sisaldust epidermises.

Lisaks sisaldab see faas AQUA SHUTTLE®. Uhiuus süsteem transpordib aktiivaineid, mis imiteerivad hulgalistest kanalitest koosnevate mikroskoopiliste merevetikate struktuure. Kanalid täituvad niisutavate aktiivainetega, mis vabanevad ja absorbeeruvad naha niisutamisvajaduse määral. Seega saavutatakse püsiv ja pikaajaline naha hüdratsioon („Long Lasting” efekt).

Lõpuks sisaldab sfäärosakesi, mis absorbeerivad nahale rasvaläiget lisavaid liigseid rasvu.

 

5 FAAS:

Mask 2020 balansseeritud koostisega vetikaekstrakti ja aktiveeritud süsi baasil.

Süsi on universaalne absorbent, mis võimaldab kinni pidada mustust ja katabolismi aineid – rakutegevuse produkte –, ning vetikaekstrakt tagab hea naha niiskuse.

Lisaks toniseerib ja stimuleerib mask tänu eritatavale jahedusele suurepäraselt naha lihaseid.

 

Kellele on mõeldud PUHASTAV HOOLDUS SELEKTEERIVA TOIMEGA?

Hooldus on mõeldud segatüüpi ja rasvasele nahale.

Eriti näidustatud selektiivseks hoolduseks nahale liigse rasusekretsiooni tõttu tekkinud esteetiliste probleemidega: paksenenud nahk, laienenud poorid, mustad täpid, keratoos, liigläige jne.

 

Kasutamine: 

1 FAAS: Kantakse näole pintsli abil.

Auru kasutamisel ja puhastusprotseduuri teostamisel jäetakse pool käesoleva faasi vahendist alles, et kasutada teise faasi lõpus.

Paari minuti möödumisel teha pintsel märjaks ja emulgeerida pehmete ringliigutustega, et soodustada naha puhastamist. Eemaldada leige veega.

 

2 FAAS: Kanda peale pintsliga ja lasta toimida 2-3 minutit.

Tundliku naha või auruprotseduuri ja puhastuse teostamise korral eemaldada rohke veega.

Teisel juhul mitte eemaldada. Vahendi imendumise parandamiseks masseeritakse töödeldavat piirkonda vees niisketeks tehtud näpuotstega.

Just sel momendil on sobilik rakendada auru. Pärast auruprotseduuri ja järgnevat puhastust kantakse töödeldud piirkonnale selle infitseerimise vältimiseks 1 FAASIs kõrvalepandud vahend ning eemaldatakse koheselt rohke veega.

 

3 FAAS: Kanda massaaži abil nahale kuni täieliku imendumiseni.

Seborröa või vinnilööve esinemisel soovitatakse kasutada massaaži  drenaažitehnikat.

 

4 FAAS: Kanda osa ampulli sisust pehme massaaži abil vajalikule piirkonnale, teine osa panna kõrvale, et kasutada seda pärast maski.

 

5 FAAS:

A. Pigistada GEEL tuubist välja ja puistata PULBER sobivasse anumasse. Spaatliga (soovitavalt plastmass) segada mõlemad komponendid kokku umbes 30 sekundi jooksul kuni ühtlase massi tekkimiseni.

B. Kanda mask spaatliga näole ja jaotada viivitamatult vajalikus näopiirkonnas. Mask hakkab 4 minuti jooksul pärast kokkusegamist kivistuma. Maski võib kasutada ka huultel ja silmadel. Lasta toimida 15-20 minutit. Eemaldada tervikuna.

KASUTAMISSAGEDUS: 1-2 korda nädalas sõltuvalt naha seisundist ja professionaalse kosmeetiku soovitustest.

 

Koduhooldus

PUHASTUSGEEL DERMOPURIFYING CLEANSER 150ml

 

Mida kujutab endast PUHASTUSGEEL?

See on puhastav näogeel, mis puhastab nahka ja korrigeerib liigset rasva.

 

Kuidas toimib PUHASTUSGEEL?

Käesolev puhastusgeel on välja töötatud spetsiaalselt rasvasele nahale ning seetõttu omab kõrget puhastusvõimet. Samas pole vahend liigne delipidant (rasvahävitaja), mis oleks põhjustanud rikošettefekti rasunäärmete momentaalse sekretoorreaktsiooniga.

Käesolev puhastusvahend ei tekita vahtu, mis näitab sellepoolsele ettevaatlikule suhtumisele rasvatasakaalu, ning pehme, kuid samas sügava puhastuse omadusele.

Sisaldab betahüdroksühapet (salitsüülhapet), mis takistab  keratiini kogunemist karvafolliikulites, võimaldades vältida seega mustade täppide teket.

Teiseks tähtsaks aktiivaineks on LIPACIDE C8G®, mis toimib nagu naha ekosüsteemi regulaator. Seega tegu on puhastusvahendiga, mis ennetab bakterite paljunemist rasvade kogunemisel.

Portulaki ekstraktil (Portulaca oleracea) on head ja usaldusväärsed rahustavad ja punetust leevendavad omadused, mis aitavad tasandada ja rahustada nahka.

 

Kellele on näidustatud PUHASTUSGEEL?

Käesolev kosmeetikavahend on loodud spetsiaalselt segatüüpi, rasvase ja mustuma kalduva naha puhastamiseks ja normaliseerimiseks.

 

Kasutamine

Kanda näole kerge ringmassaaži abil, lasta toimida paar minutit, seejärel eemaldada rohke veega. Käesoleva vahendiga soovitatakse puhastada nägu kaks korda päevas: hommikul ja enne magamaminekut.

 

HÜDROMATISTAV KREEM HYDRAMATT CREAM 50ml

 

Mida kujutab endast HÜDROMATISTAV KREEM?

HÜDROMATISTAV KREEM on spetsiaalselt rasvase, segatüüpi või läikiva naha hoolduseks loodud niisutuskreem, mis avaldab selektiivset toimet rasustele nahapiirkondadele.

Niisutavate aktiivainete kahekordse toime kooskõla:  kohene toime ( naha varustamine siseniiskusega) ja järkjärguline toime (niisutavate aktiivainete vabastamine).

Kreem on eritekstuuriga ja -omadusega tänu liigset rasva absorbeerivate ja kinnihoidvate poorosakeste sisaldamisele.

 

Kuidas toimib HÜDROMATISTAV KREEM?

Käesolev kreem ülikerge tekstuuriga sisaldab sihipärase seboreguleerimise komponenti MARINE AFFINISPHERE®, uut aktiivainet rasusele nahale. Need on mikroskoopilised kollageen- ja mereglükosaminoglükaankerad, mis on kaetud õlikihiga ja sisaldavad tsinkglükonaati.

Aktiivaine pealekandmisel rasustele nahapiirkondadele hakkab õlikiht lahustuma, paljastades mikroskoopilisi kollageenkerasid ja mükopolüsahhariide. Nad tungivad nahka nagu väikesed liposoomid ja epidermise ensüümide mõju all lagunevad, vabastades tsinkglükonaati rasusekretsiooni reguleeriva toimega.

Kuivadel nahapindadel õlikiht ei lahustu ning aktiivaine vabastamist ei toimu. Seega võime väita, et tegu on selektiivse omadusega ingrediendiga, kuna efekti avaldamine toimub ainult hooldust vajavatel piirkondadel.

AMIPORINE® - akvaporiinide poolest rikas puhas granaadiekstrakt (Punica granatum). Akvaporiinid on proteiinid, mis toetavad naha niisutustasakaalu,  taastades nahaniiskuse loomuliku tsirkuleerimise ja optimiseerides niiskuse sisaldust epidermises.

AQUA SHUTTLE® - uhiuus süsteem transpordib aktiivaineid, mis imiteerivad hulgalistest kanalitest koosnevate mikroskoopiliste merevetikate struktuure. Need kanalid täituvad niisutavate aktiivainetega, mis naha niisutamisvajaduse määral vabanevad ja absorbeeruvad. Seega saavutatakse püsiv ja pikaajaline naha hüdratsioon („Long Lasting” efekt).

Samuti sisaldab sfäärosakesi, mis absorbeerivad liigseid nahale rasvaläiget lisavaid rasvu.

 

Kellele on näidustatud HÜDROMATISTAV KREEM?

Käesolev kreem oma suurepäraste niisutavate ja matistavate omadustega sobib rasvasele, segatüüpi ja lihtsalt läikivale nahale.

 

Kasutamine

Kantakse eelnevalt puhastatud näopinnale.

 

GEEL SEBOTASAKAAL SELECTIVE OIL BALANCE 50ml

 

Mida kujutab endast GEEL SEBOTASAKAAL?

GEEL SEBOTASAKAAL on näonaha hooldusvahend, mis ei sisalda rasvu ja reguleerib mõttekalt rasunäärmete sekretsiooni. Avaldab sihipärast toimet rasvastele nahapiirkondadele, vabastades rasueristust reguleerivaid aineid.

Vahend võitleb samuti hüperkeratinisatsiooni ja karvafolliikuli põletiku probleemidega. 

Rasunäärmete tasakaalustamata sekretsioon pluss liigne keratiini tootmine on eeltingimuseks laienenud pooride, mustade täppide ja pustulite tekkeks, mis võivad põhjustada aknet.

 

Kuidas toimib GEEL SEBOTASAKAAL?

Sisaldab kahte uut spetsiifilist eriaktiivset ainet:

1) AZELOSOME® on  ülistabiilsete teise põlvkonna liposoomide kooskõla aselaiinhape sisaldusega.

Aselaiinhappel on kahekordne toime: seborröavastane, kuna ta takistab hüperkeratinisatsiooni protsessi ja võimalikku karvafolliikulite korkimist; teisest küljest pidurdab hormonaalset aktiivsust, mis rikub rasvade tekkimise tasakaalu naha tasandil.

2) Peab mainima ka järelkindla seboregulatsiooni ainet MARINE AFFINSPHERE®, mis on uus aktiivaine rasvasele nahale.

Need on mikroskoopilised kollageen- ja mereglükoosaminoglükaankerad, mis on kaetud õlikihiga ja sisaldavad tsinkglükonaati.

Aktiivaine pealekandmisel rasustele nahapiirkondadele hakkab õlikiht lahustuma, paljastades mikroskoopilisi kollageenkerasid ja mükopolüsahhariide. Nad tungivad nahka nagu väikesed liposoomid ja epidermise ensüümide mõju all lagunevad, vabastades rasusekretsiooni reguleerivat toimet omavat tsinkglükonaati oma.

Kuivadel nahapindadel õlikiht ei lahustu ning aktiivaine vabastamist ei toimu. Seega võime väita, et tegu on selektiivse toimega ingrediendiga, kuna efekt avaldub ainult hooldust vajavatel piirkondadel.

 

Kellele on näidustatud SEBOTASAKAALUSTAV GEEL?

Rasusekretsiooni reguleeriv ja normaliseeriv vahend on mõeldud sega- ja rasvase  ning aknelise naha hoolduseks. 

Tänu oma omadustele on ülalnimetatud geel muuhulgas ka ideaalne raseerimis- ja depilatsioonijärgne vahend follikuliidile kalduvale nahale.

 

Kasutamine

Soovitatakse kasutada pärast PUHASTUSGEELI.

Kantakse kogu näopinnale, kuna tänu oma selektiivsele ja spetsiifilisele toimele ei mõjuta naha mitterasvaseid piirkondi.

 

VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM CONTROL AGE MATT CREAM 50ml

 

 

Mis on VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM?

VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM on vananemisvastane kreem, mis on loodud spetsiaalselt rasvase, segatüüpi ja läikiva naha jaoks.

Peale selle, et kreem on mõeldud rasvaste piirkondade selektiivseks hooldamiseks, ta sisaldab niisutavaid ja vananemisvastased aktiivained ning mitte ainult hooldab rasvast ja läikivat nahka, kuid parandab ka selle niisutatust ja elastsust ning võitleb kortsude tekkimisega.

 

Kuidas toimib VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM?

Vananemisvastane kreem kerge ja värskendava tekstuuriga, mis sisaldab aktiivaineid vananemisvastase toimega ja uhiuusi rasvu reguleerivaid ingrediente.

Sihikindla seboregulatsiooni komponent MARINE AFFINISPHERE® - koostisosa, mis selektiivselt reguleerib rasvu.  Toimib väga mõtestatult, vabanedes üksnes liigse rasusekretsiooni piirkondadel.

Sisaldab revolutsioonilist aktiivainet, mis koosneb HAPNIKUkandja vedelikust liposoomi kujul. Vananemisel väheneb rakkude varustamine hapnikuga ning hapnikuvaegus põhjustab naha terve ja noorusliku ilme kadumise. Hapnik mängib pearolli energiametabolismis, samuti rakkude tervikluse ja taastusfunktsiooni säilitamisel. Kõnealune aktiivaine annab peaaegu momentaalseid tulemusi ning muudab näo säravamaks ja nooremaks.

REDUCTIIN (REDUCTINE®) – unikaalne kaerast saadud bioproteiinide ja polüsahhariidide segu. Käesolev originaalne segu tagab naha optimaalse niisutustaseme ja naha mikroreljeefi mehaanilise tasandamise. Samuti avaldab noorendavat toimet, vähendades kortsude sügavust ja muutes nahka siledamaks.

Niisutusefekti tugevdamiseks kreemi koostisesse on lisatud naturaalne polüsahhariid HÜALUROONHAPE, mida on nahas väga palju.

Uus kortsudevastane produkt DELINER® on maisijuurtest saadud aktiivaine, mis reorganiseerib kõik rakuvamatriitsi makromolekulid. Ta kontrollib fibroproteiini sünteesi, mis on tõeline kollageeni, elastiini ja mukopolüsahhariidide organisaator. Tulemusena väheneb kortsude sügavus ja arv, suureneb naha tihedus.

 

Kellele on näidustatud VANANEMISVASTANE MATISTAV KREEM?

Kreem on mõeldud üldhoolduseks vananeva ja veetustatud nahale ning sobib ideaalselt segatüüpi ja lihtsalt läikivale nahale.

 

Kasutamine

Kantakse  puhastatud nahapinnale.