Maskid

Professionaalne Hooldus

GOJI HOOLDUS

 

 

Mis see on? 
See on tugeva antioksüdantse toimega vahend, mis sisaldab suures koguses hariliku taralõnga vilja ekstrakti (pärineb Tiibetist, kasvatatakse mahepõllumajandusprintsiipe järgides, omab ЕСOCERT sertifikaati). Tänu ainult nendes viljades sisalduvatele polüsahhariididele omab tugevat antioksüdantset toimet.

Kellele?
Sobib nii naistele kui meestele, igale nahatüübile, vanusele ja igal aastaajal. Pikaajaliselt toidab ja niisutab nahka, ennetab vananemistunnuste teket, parandab naha loomulikke kaitseomadusi.

 

FAAS 1:

Tasakaalustatud vahend naha puhastamiseks, mis on rikastatud hüdrolipiididega. Sisaldab Goji viljade ekstrakti ja taimeõlide tasakaalustatud koostist.

 

FAAS 2:

Vedel vahend, mis sisaldab Goji viljade ekstrakti ja aminohappeid.

 

FAAS 3:

Vadak, mis sisaldab Goji viljade ekstrakti, mett ja suhkrupeedist saadud betaiini.

 

FAAS 4:

Kreem, mis sisaldab Goji viljade ekstrakti, mett ja taimseid õlisid.

 

FAAS 5:

GOJI MASK 2070

Merevetikatel baseeruv mask karbohüdraatidega, mis muutuvad tihedaks ja moodustavad kihi, see omakorda avaldab mõningat survet pealekandmise piirkonnale ja suurendab eelnevalt kasutatud ja maski aktiivkomponentide läbilaskevõimet. Sisaldab GOJI viljade ekstrakti ja KINOA seemneid. Nende komponentide segu toniseerib ja tugevdab nahka, omab antioksüdantset ja rahustavat toimet.

Kinoa (Chenopodium quinoa) – on taim, mis kasvab Lõuna-Ameerika Andides. Need seemned sisaldavad kõrgkvaliteetseid bioproteiine, samuti ka tasakaalustatud aminohapete koostist, nagu lisiin, metioniin, tsüsteiin, mida ei leidu klassikalistes teraviljakultuurides. Sisaldab palju B-grupi vitamiine (tiamiin, riboflaviin, niatsiin).

KOMMENTAARID: Mõned plastikust töövahendid (kauss, spaatel) võivad maskis sisalduva pigmendi pärast värvuda punaseks.

 

FAAS 6:

Kreemitaoline vahend, mis sisaldab selle sarja põhikomponente ja lõpetab professionaalse hooldusprotseduuri.

Koduhooldus

HYDRO-GOJI KREEM 50ml

on tugeva antioksüdantse toimega niisutav kreem, mis sisaldab suures koguses Goji vilja ekstrakti. Niisutab nahka, tagab terve jume, vähendab vananemistunnuseid.

Betaiin – suhkrupeedist eraldatud aine, mängib suurt rolli rakuvedeliku mahu ja tasakaalu hoidmisel.

Kellele?
Sobib nii naistele kui meestele, igale nahatüübile, vanusele ja igal aastaajal. Eriti sobib normaalsele ja kombineeritud nahale. Pikaajaliselt toidab nahka, ennetab vananemistunnuste teket, parandab naha loomulikke kaitseomadusi. 

Kasutamine:
Kanda puhtale näole ja kaelale hommikul ja/või õhtul. Kasutamiskordade arv sõltub vajadusest. On soovitatav kombineerida Goji-kompleksiga.

 

NUTRI-GOJI KREEM 50ml

 

on tugeva antioksüdantse toimega toitev kreem on rikastatud meega, avokaadoõliga ja kariteega (sheavõi).  Toidab nahka, tagab terve jume, vähendab vananemistunnuseid.

Kellele?
Sobib nii naistele kui meestele, igale nahatüübile, vanusele ja igal aastaajal. Eriti sobib normaalsele ja kuivale nahale. Pikaajaliselt toidab nahka, ennetab vananemistunnuste teket, parandab naha loomulikke kaitseomadusi.

Kasutamine:
Kanda puhtale näole ja kaelale hommikul ja/või õhtul. Kasutamiskordade arv sõltub vajadusest. On soovitatav kombineerida Goji-kompleksiga või Hydro-Goji kreemiga. 

 

GOJI-COMPLEX SEERUM 50ml

on tugeva antioksüdantse toimega kreem, mis sisaldab suures koguses Goji vilja ekstrakti ja  rikastatud meega ja betaiiniga. Niisutab nahka, tagab terve jume, vähendab vananemistunnuseid. Betaiin – suhkrupeedist eraldatud aine, mängib suurt rolli rakuvedeliku mahu ja tasakaalu hoidmisel.

Kellele?
Sobib nii naistele kui meestele, igale nahatüübile, vanusele ja igal aastaajal. Eriti sobib normaalsele ja kombineeritud nahale. Pikaajaliselt toidab nahka, ennetab vananemistunnuste teket, parandab naha loomulikke kaitseomadusi. 

Kasutamine:
Kanda puhtale näole ja kaelale hommikul ja/või õhtul. Kasutamiskordade arv sõltub vajadusest. On soovitatav kombineerida  Hydro-Goji ja Nutri-Goji kreemidega.