Maskid

Meist

Casmara Cosmetics ametlikuks esindajaks Eestis on Xenios OÜ.

Casmara kaubamärgi all tuntud salongikosmeetika on tõestanud oma kõrget efektiivsust ja saanud populaarseks kogu maailmas.

Professionaalsel hispaania kosmeetikal Casmara on 35-aastane ajalugu. Tänapäeval tarnitakse seda enam kui 40 riiki, sealhulgas Jaapanisse, Saksamaale, Itaaliasse, Hollandisse, Kanadasse, Inglismaale ja USA´sse.

Lai valik kosmeetikavahendeid, mida me müüme, võimaldab salongide spetsialistidel valida välja just Teie nahatüübile optimaalselt sobiv variant. Casmara on ülikvaliteetne salongikosmeetika, mille kasutusõiguse tõendamiseks peab kosmeetikul olema spetsiaalne sertifikaat.

Casmara kosmeetika eripäraks on pruunidest merevetikatest saadud aktiivainete - alginaatide - kasutamine. Nad avaldavad nahale hulgaliselt kasulikku mõju ning alginaatide sisaldusega näomaskid annavad kiiret positiivset efekti.

Spetsialistid töötasid välja spetsiaalse protseduuri Ekspress30, mis võimaldab vaid poole tunniga muuta Teie naha nooremaks ja värskemaks. Niivõrd kiire efekti tagavad Casmara alginaatmaskid, mida kasutatakse paljudes ilusalongides. Sellised näomaskid kujutavad endast plastifitseeritud maske selgelt väljendatud liftinguefektiga, mistõttu võib rääkida lisaks ka Casmara kosmeetikavahendite modelleerivast toimest, näokontuuri parandamisest.

Vetikate ja mudade baasil loodud maskid kehale on juba tõestanud enda efektiivsust lipolüütiliste ja tugevdavate hoolduste läbiviimisel.

Casmara kaubamärgi veel üheks eripäraks on professionaalsed hooldused teatud protseduuriarvule mõeldud monoannustes.