Maskid

Kosmeetikutele

LUGUPEETUD KOSMEETIKUD! 
LUGUPEETUD ILUSALONGIDE OMANIKUD!

LUBAGE TUTVUSTADA TEILE UNIKAALSET CASMARA KOSMEETIKATOODANGUT PROFESSIONAALIDELE. MEIL ON HEA MEEL TUTVUSTADA EESTIS TOOTEID, MIS ON LEIDNUD TUNNUSTUST MITTE AINULT EUROOPAS, VAID KA JAAPANIS JA USA´S. CASMARALABORATOORIUM JA TÖÖSTUS ASUVAD HISPAANIAS, VAHEMERE ÄÄRES. CASMARATOODANG PÕHINEB UUSIMATEL TEADUSUURINGUTE TULEMUSTEL JA SELLE PEAMISEKS KOMPONENDIKS ON MEREVETIKAD. CASMARA PÕHIPRINTSIIBIKS ON KÕRGEIM KVALITEET, JÕUKOHANE HIND JA KASUTAMISE HÕLPSUS.

EELISED:
1. Laitmatu kvaliteet 
2. Kasutamise hõlpsus 
3. Nähtav tulemus pärast 1 protseduuri 
4. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe 
5. Mugav pakend monodoosides 
6. Lihtne pidada kulumaterjali arvestust

Casmara maskidel ei ole maailmas analooge.

Casmara maskidel on suurepärased omadused:

- lihtne kokku segada, kuna pakend koosneb geelituubist ja pulbripakist, mis on mõeldud üheks kasutuskorraks. Nii et enam ei pea raiskama aega vee- ja pulbrikoguse mõõtmiseks. 
- lihtne peale kanda. Tänu oma unikaalsele plastilisusele on mask kergesti pealekantav ja ei voola laiali. 
- kõik Casmara maskid omavad nähtavat liftingu efekti. Mask kooskõlas spetsiaalsega pealekandmistehnikaga pinguldab suurepäraselt nahka.
Casmara soovitab kasutada maski ka silma- ja huulepiirkondadel, tagades suurepärase lisahoolduse eriti õrnale nahale. 
- maskidel on „jahutusefekt“, mis leevendab punetust (näiteks, pärast koorimist), rahustab nahka ja muudab seda värskemaks. 
- maskid on kergesti eemaldatavad ühe liigutusega ning ei nõua mahapesemist. 
- tänu maski kasutamise hõlpsusele on Casmara välja töötanud unikaalse EXPRESS 30 protseduuri, mis võimaldab teostada täisväärtuslikku ja kvaliteetset näohooldust (mis sisaldab puhastamist, kontsentraati (ampullpreparaat), massaaži kreemiga ja maski) vaid 30 minutiga.

Lisaks pakub Casmara spetsiaalseid hooldusprogramme näonahale: 
1.Aktiivne elustamine rohelise teega
2.Bioloogiline noorendamine Q10
3.Absolute vitamiinid + retinool
4.Re6tense - tugevat liftingu efekti andvad 6 aktiivkomponenti naha prinkuse tagamiseks 
5.Shine stop- rasuste nahapiirkondade selektiivne hooldus. 2007 UUDIS! 
6.Regenerin – taastamine

Spetsiaalsed kehahooldusprogrammid: 
1.Tselluliidivastane Redulip Sculptor 
2.Pinguldav protseduur rinnale Casmara alginaatmaski kasutamisega 
3.Protseduur väsinud jalgadele ning varikoossete venilaiendite jne profülaktika

Kõikidel programmidel on olemas ka koduseks hoolduseks mõeldud tooted.
Casmara toodang sobib suurepäraselt kokku ionoforeesi, ultraheli, d’arsonvali ja teiste aparaatide kasutamisega.

Casmara ametlik esindaja Eestis OÜ Xenios.
Täiendavaks informatsiooniks pöörduge tel. 515 4806, 
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.xenios.ee


 

CASMARA MESO SCULPTOR RAVIKOMPLEKS
Pinguldab nahka ja lõhustab rasvarakud

Meso Sculptor

SISSEJUHATUS

„Tselluliidi“ termini all mõeldakse igasuguseid rasvaladustusi: rasvarakke põlve-, talje- ja reitepiirkonnas ning tuharate all (nii nimetatud „kalifeed“). 
Varem käsitleti tselluliidiprobleemi lihtsustatud aspektis, nimelt nagu:

  •     Rasvarakkude sünteesi (lipogeneesi) suurenemist
  •     Rasvkude lagundamise (lipolüüsi) vähenemist

Mõlemad ülalnimetatud probleemid tekkisid kas eraldi või üheaegselt. 
Tänapäeval on teada, et tselluliidi kujunemise protsessi käigus samuti on võimalik adipotsüütide hulga suurenemine (adipogenees). Mõnedest nahaaluse sidekoe sügavpindade rakkudest võivad tekkida uued adipotsüüdid või rasvarakud, mille hulga suurenemisega laieneb ka nende piirkondade spekter, kuhu koguneb rasvkude.

Mis on CASMARA MESO SCULPTOR kompleks?

Redulip Sculptor on veel üks „Casmara“ kaubamärgi kehahooldusvahend. Ta on esimene mitteaparaatselmeetodil kasutamiseks ettenähtud kosmeetikatoode, mis võitleb tselluliidiga kahtpidi: tavaviisil ehk eemaldades rasvakudesid ning täiesti novaatorlikul meetodil, hoides ära uute rasvarakkude nn adipotsüütide teket. 
„Casmara“ esitas uue vahendi MESO SCULPTOR: see on esimene professionaalne kosmeetiline tselluliidivastane ja pinguldav ravikompleks, mida võib rakendada ELEKTROPORATSIOONI (injektsioonivaba mesoteraapia), ULTRAHELI, IONISEERIMISE (negatiivse polaarsusega), DIATERMIA, FOTOTERAAPIA, TERMOTERAAPIA jne abil.

Selles uues kompleksis on optimaalses proportsioonis kooskõlastatud kõik uusimad novaatorlikud aktiivained tõestatud efektiivsusega. Seega avaldab ta tselluliidivastast toimet, stimuleerib paikset vereringet, teostab naha dreenimist, pinguldab, toniseerib, rahustab, lõõgastab, niisutab nahka ja muudab seda siidpehmeks
Uued tehnoloogiad on kutsutud aitama kosmeetiliselt aktiivsetele ainetele korralikult imenduda nahka, võimaldades kiiremini saavutada sellega nähtavaid tulemusi. 
MESO SCULPTOR — kompleksi koostisesse kuulub kolm vahendit väga hinnatud omadustega: protseduuri esimesel etapil rakendatakse geel-juhti aktiivainetega ja rikastatud kontsentraati, teisel etapil kasutatakse pinguldavat kreemi. 

1) Geel MESO SCULPTOR: avaldab tselluliidivastast, dreenivat ja niisutavat toimet.

Geel hästi läbimõeldud koostisega, mis tagab aktiivainete täieliku sisseimbumise injektsioonivabamesoteraapia (elektroporatsiooni) abil. 
Geeliosakesed on üliväikse mikrodispersiooni seisundis, mis võimaldab selle koostises sisalduvatel nanoainetel ning samal ajal väliselt rakendatavatel aktiivainetel pääseda naha sügavpindadesse ja muuta kardinaalselt selle välisilme. 
Geel sisaldab ainet BIOSCULPTINE®, mis ühendab endas mätasharja (Celosia cristata) ja hariliku käbiheina (Prunella vulgaris) kasulikke omadusi. Ta avaldab kahekordset mõju, surudes maha lipotsüütide diferentsiatsiooni (pikaajaline efekt, mida seni polnud märgata ühelgi tselluliidivastase vahendi juures) ja stimuleerides adipostüütide lipolüütilist toimet (kiiresti väljendatav efekt). 
Kompleksi dreeniva toime suurendamiseks on geeli koostisesse lisatud toksikatsiooni leevendavate eeterõlide (rosmariini, tüümiani, kaneeli, küpressi, salvei, ilang-ilangi, lavendiini ja kurereha) segu, mis soodustab räbuainete väljaviimist ja kaitseb nahka välis- ja sisefaktorite kahjuliku mõju eest. 
Kasutamise tulemused: salenemisefekt, tselluliidiga kahjustatud piirkondade dreenimise suurenemine, talje- ja puusaümbermõõdu vähenemine, naha elastsuse tõstmine ja toniseerimine.

2) MESO SCULPTOR CONCENTRADO kontsentraat: lõhustab rasva sidekudesid ja toniseerib nahka

Käesolev lahus sisaldab taimset aktiivainet, mis on saadud laminaariavetikast sõrmjas lehtadru (Laminaria digitata). Mere päritolu tõttu on tal tunnustatud lipolüütiline toime, st adipostüütide kooslustes toimub triglütseriidide hüdrolüüsimine, mille tulemuseks on rasvhapete eraldamine keskkonda ja kogutud rasvarakkude lõhkumine. 
Triglütseriidide lagunemise tagajärjel kaovad adipotsüüdimoodustised, mis tagab vähem kokkusurutud nahakudesid ja nende struktuuri ja sidede paranemist. 
Kontsentraat sisaldab samuti orgaanilist ränioksiidi ja KARNITIINI. Räni on taastab suurepäraselt dermise proteiinistruktuure ja pinguldab nahakudesid. Karnitiin soodustab liikuvate rasvarakkude üleviimist, soodustades nende muutumist energiaks.

3) Kreem BODY UP: pinguldab nahka, annab sellele elastsuse ja siidpehmuse

Ravikreem näokosmeetikas kasutavate üliefektiivsete aktiivainetega, mis õrnalt ja tõhusalt hoolitsevad kehanaha eest, nagu näohooldusvahendid. 
Sisaldab: 
MATRIXYL® (Palmitoyl Pentapeptide 3) stimuleeriv fibroblast, mis tagab rakuvälise maatriksi taastamise. See on I ja IV kollageenide, fibronektiini ja mukopolüsahhariidide sünteesi stimuleeriv mikrokollageen. 
Ta taastab rakuvälist maatriksi, st rakkude elamiskohta, ja naha sidustust epidermisega, mille tulemusena toimub naha pinguldamine. 
BIOPEPTIDE EL® (Palmitoyl Oligopeptide) — veel üks peptiid, mis soodustab elastiini sünteesi, tunduvalt toniseerides nahka, tõstes selle elastsuse ja prinkuse ning leevendades väsimuse. 
HYDRIAME® on mere päritolult mukopolüsahhariid, mis avaldab tugevat 66 vabatahtliku osalusega läbiviidud eksperimendi käigus tõestatud pinguldavat toimet. Pealegi on ülalnimetatud aktiivainel suurepärased niisutavad omadused, mis on samuti leidnud kinnituse kliinilistes uuringutes.

Kellele on näidustatud CASMARA MESO SCULPTOR kompleksi kasutamine?

Käesolev ravikompleks on mõeldud igale nahatüübile, mis kannatab selliste probleemide all nagu tselluliit ja/või lõtvus, erinevate telluliidistaadiumite ravimiseks ja selle profülaktikaks. Kompleksi kasutamine soodustab rasvasidekoe eemaldumist ja takistab uute rasvarakkude ehk adipotsüütide moodustumist. Lisaks avaldab pinguldavat mõju, tõstes naha elastsuse ja toniseerides seda.

Kui sageli tuleb kasutada CASMARA MESO SCULPTOR'it?

Soovitatakse kasutada vähemalt kaks korda nädalas, kokku 20 seanssi. Otsuse ravi kestuse kohta peab tegema kosmeetik, sõltuvalt olemasolevast probleemist. 
Täiuslikuks raviks tuleb kasutada kodus REDULIP SCULPTOR CREAM'i üks või kaks korda päevas. 
Kui peamiseks probleemiks on naha lõtvus, kasutage kreemi BODY UP üks-kaks korda päevas. 
Soovi korral võite enne MESO SCULPTOR kompleksi kasutamist rakendada CASMARA KRYSTAL PEEL peelingut, et valmistada nahk ette aktiivainete imendumiseks ja tugevdada seega MESO SCULPTOR ravikompleksi toimet. 
Pärast MESO SCULPTOR kompleksi rakendamist võib soovi korral kasutada pinguldavat krüogeenmaski kehale ALGAE PEEL OFF BODY MASK, et eemaldada turset ja toniseerida nahka, avaldada sellele rahustavat, lõdvestavat toimet ja toita seda mineraalidega, valkudega ja vitamiinidega.

 


Meigieemaldaja rohelise teega iga nahatüübile. (500 ml) 

Makup Remover 500

Toime: Mõnusa tekstuuriga vahend puhastab ja toniseerib nahka. Tänu polüfenoolide sisaldamisele avaldab rohelise tee ekstrakt rahustavat ja punetust leevendavat toimet.

Kasutamine: Kasutada hommikul ja/või õhtul. Kergete ringjate liigutustega kanda toode näpuotse abil näole ja kaelale. Lasta toimida 2 minutit, seejärel eemaldada leige veega.


BIOLOGICAL Q10 scrub 200ml Ainult professionaalseks kasutamiseks!

Manual Peeling

Vahend epidermise väliskihi sügavpuhastuseks.

TOIME:

Vahend kantakse peale kerge massaaži abil. Jojoba õlist saadud helesinised osakesed võimaldavad puhastada nahalt surnud rakud. Koorimisvahend on lihtne kasutamisel ja mahapesemisel, kuna sisaldab suhkrust pärinevat pinnaliselt aktiivset ainet, mis lisab preparaadile seebitava efekti. Pärast koorimisvahendi mahapesemist toimima hakkavad produkti beta-glütsitüünhappes sisalduvad rahustavad ja punetust ennetavad elemendid.

Preparaadi lõpptulemuseks tänu pantenooli ja alantoiini toimele on sügav koorimine ja täielik regeneratsioon.

 

KASUTAMINE:

Võib kasutada näo- ja kehanahal.

Kanda nahale ja lasta toimida 5 minutit, seejärel kergete liigutustega määrida sisse. Loputada veega.


Absolute N1. Massaaži kreem rasusele ja kombineeritud nahale

Absolute

Toode sisaldab niisutavat hüaluroonhapet ja AQUA SHUTTLE  - uhiuus süsteem transpordib aktiivaineid, mis imiteerivad hulgalistest kanalitest koosnevate mikroskoopiliste merevetikate struktuure. Need kanalid täituvad niisutavate aktiivainetega, mis naha niisutamisvajaduse määral vabanevad ja absorbeeruvad. Seega saavutatakse püsiv ja pikaajaline naha hüdratsioon ("Long Lasting" efekt).


Kreem Absolute N2 normaalsele nahale.

Absolute

Kreem sisaldab aminohappeid, E-, F-,A- vitamiini, avokaado õli, munakollase ekstrakti.


Kreem Absolute N3 kuivale, küpsele nahale.

Absolute

Kreem sisaldab aminohappeid, E-, F-,A- vitamiini, avokaado õli, munakollase ekstrakti, skvaleeni.


FOR LEGS - 500ml

GEEL VÄSINUD JALGADELE

For Legs

MIS SEE ON?

CASMARA FOR LEGS on geel, mis on loodud spetsiaalselt jalgade välisilme parandamiseks ja selliste sageli tekkivate probleemide lahendamiseks, nagu raskustunne, väsimus jne, soodustades samas venoosse vereringe parandamist.

Ta avaldab värskendavat toimet, mis annab momentaalse kergustunde jalgadele

KUIDAS TOIMIB?

Geel sisaldab Ruscus acculeatus (torkav ruskus) nimelisest taimest saadud saponiine ja flavoiide.

Saponiinid annavad toniseerivat ja rahustavat efekti, mis on väga tähtis jalgadele veenilaienditega ja vereringehäiretega. Nad aitavad kõrvaldada väsinud jalgade sümptomeid (kuumusetunne, judinad jne), parandades nende seisundit.

Flavoiididel on samuti rahustav ja vitaminiseeriv mõju, neid nimetatakse veel P vitamiinideks, mis tugevdavad väikeseid veene, takistades vedeliku tungimist ja tursete teket.

Lisaks geel sisaldab mentooli, mis annab momentaalse värskustunde, leevendab pikaldase jalgadel seismisega, kehva vereringe, intensiivse spordiga jne põhjustatud ebameeldivaid sümptomeid.

KELLELE ON NÄIDUSTATUD?

Geel on soovitatud kõikidele, kes tunneb väsimust ja raskust jalgades, kannatab vereringe ja muude jalgadeprobleemide all.

KASUTAMINE

Kandke geel jalgadele massaažiliigutustega alt ülesse, st jalataldadelt kubemepiirkonna suunas, et soodustada venoosset vereringet.

Geeli võib selle lihtsa koostise tõttu kasutada ükskõik mitu korda päevas.


BODY-UP - 500ml

Body Up

CASMARA BODY UP on pinguldav kehakreem. Naha prinkuse kadumine on geneetiliselt ettemääratud loomulik protsess, kuid samas sõltub teistest välisfaktoritest (kliima mõjust, raskusjõust, harjumustest jne) ning sellest, kuidas me oma naha eest hoolitseme.

KUIDAS SEE TOIMIB?

See on ravikreem kehale näokosmeetikas kasutavate üliefektiivsete aktiivainetega, mis mõjuvad kehanahale samuti pehmelt ja efektiivselt, nagu näonahalegi. Kreem sisaldab:

MATRIXYL ® (palmitoüül pentapeptiid-3), mis stimuleerib fibroblasti rakuvahelise matriitsi taastamisele. See on mikrokollageen, mis soodustab I ja IV tüüpi kollageeni, fibronektiini ja mukopolüsahhariidide sünteesi.

Rakuvahelise matriitsi, st keskkonna, kus asuvad rakud, ning dermise ja epidermise ühenduse taastamine tagab pinguldava efekti.

BIOPEPTIDE EL® (palmütoüül-oligopeptiid) – veel üks peptiid, mis stimuleerib elastiini sünteesi ning parandab märgtavalt naha toonuse, elastsuse ja vastupidavuse, kõrvaldades väsimust.

HYDRIAME ® on suurt pinguldavat efekti avaldav meremukopolüsahhariid, mille toime oli tõestatud 66 vabatahtliku seas läbiviidud uuringute käigus. Lisaks on aktiivainel samuti reaalsetes tingimustes uuringutega tõestatuid niisutavaid omadusi.

KELLELE ON NÄIDUSTATUD KASUTAMINE?

Tänu oma tekstuurile kreem sobib igale nahatüübile ja igale vanusele, kuna mõjub mitte ainult juba lõtvusevastase vahendina, vaid aitab ka ennetada noore naha lõdvenemist.

Peale pinguldavat toimet kehanahale kreem kujutab endast kõrgkvaliteetset kosmeetikapreparaati ja suurepärast niisutusvahendit, seepärast tagab selle igapäevane kasutamine pärast duši optimaalseid tulemusi mõlemas suunas.

KASUTAMINE

Kandke kreem vähemalt kord päevas kogu keha nahale, soovitatavalt pärast duši all käimist, kuna nahk on siis puhas ja toniseeritud. Naha eripiirkondade, näiteks kaela või kõhu probleemide lahendamiseks määrige neid kreemiga ka õhtul.

Kreemi tekstuur on siidne ja väga meeldiv ning kohe pärast vahendi pealekandmist võite ennast riidesse panna.