Maskid

Krüogeen Mask

NAHA PRINKUST TAASTAV KRÜOGEENNE MASK (JAHUTUSEFEKT)

Mask kujutab endast kontsentraati spetsiifilistest meretaimeidest (mikroskoopilised üherakulised diatomea pruunvetikad), mis lagunedes moodustavad ränikomponentide ja mineraalide poolest rikast infusoormulda.  Laminaria digitata vetikalima kogub palju vett, ületades oluliselt maataimi oligoelementide sisaldamise poolest. Päikeseenergia koostoimes mere toitainetega annab vetikatele võimalust koguda bioloogilist energiat: organo-metallühendid, suhkrud, aminohapped, vitamiinid ja oligoelemendid.

Kaks maskikomponenti soodustavad temperatuuri langemist. Selline jahutusefekt põhjustab lõõgastust töödeldud piirkondades.

TOIME:

Maski põhitoimed:

Taastab prinkuse ja soodustab lõtvunud tselluliidi ravi.

Toniseerib ja niisutab tänu vastavatele ainetele.

Parandab naha seisundit, rikastades seda toitainetega: mineraalidega, proteiinidega ja vitamiinidega.

Rahustab ja lõõgastab, eriti soovitatud väsinud jalgade, edematoosi, raskustunde jne korral.

 Naha prinkust taastavat krüogeenmaski (jahutusefektiga) soovitatakse kasutada protseduurides, mis on suunatud naha prinkuse taastamisele, toniseerimisele ja hüpereemia vähendamisele töödeldud nahapiirkonnal: pinguldavad protseduurid rinnale, jalaväsimuse kõrvaldamine jne.

Termoaktiivne Mask

TERMOAKTIIVNE MASK (SOOJENDAV EFEKT)

 

Mask kujutab endast kontsentraati spetsiifilistest meretaimedest (mikroskoopilised üherakulised diatomea pruunvetikad), mis lagunedes moodustavad ränikomponentide ja mineraalide poolest rikast infosoormulda.  Laminaria digitata vetikalima kogub palju vett, ületades maataimi oluliselt oligoelementide sisaldamise poolest. Päikeseenergia koostoimes mere toitainetega annab vetikatele võimaluse koguda bioloogilist energiat: organo-metallühendid, suhkrud, aminohapped, vitamiinid ja oligoelemendid.

Meie lisasime maski koostisesse sünergilist soonilaiendavat segu kapsiko baasil, mis stimuleerib mikrotsirkulatsiooni epiteeliumi ülapindades, soodustades seega aktiivainete paremat imendumist tänu hüpereemia efektile. Perifeerse vereringlemise suurenemine parandab samuti rasvade katabolismi ja rakkude ainevahetust ning jääkide väljaviimist.

 

TOIME:

Maski toime põhiliigid on järgmised:

Avaldab tselluliidivastast toimet, parandades vereringlust, dreenides ja aktiveerides basaalmetabolismi tänu joodisisaldusele. 

- Stimuleerib lokaalset vereringet  ja soodustab nahale kantud aktiivainete imendumist.

Niisutab nahka tänu niiskusainetele.

Parandab naha seisundit, rikastades seda toiteainetega: mineraalidega, proteiinidega ja vitamiinidega.

 

MÄRKUS: Sõltuvalt naha tundlikkusest võib hüpereemiaga kaasneda kuumustunne ja erijuhtudel ka mitu tundi kestev sügelus ja kipitus. 

Soojus- ja hüpereemiatunne tekib mõne aja jooksul pärast maski pealekandmist. Võib esineda vahetult enne või alles pärast maski eemaldamist.