Maskid

Koduhooldus

ELIXIRCELL COMPLEX 50ml

Noorendav šokivahend. Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu.

CREATINE:

Füsioloogiline naha pinge, mida peegeldavad varased vananemistunnused, on esile kutsutud stressi ja ökoloogia mõju poolt. Vananemise põhjuseks on rakkude energia kaotus, mida saadab proteiini sünteesi vähenemine kollageeni, elastiini ja keratiini suhtes. Kreatiin on väga efektiivne rakuenergia ainevahetuse stimuleerimises.

METABIOTICSTM RESVERATROL:

Resveratrol, mida saadakse viinamarjast (Vitis vinifera), toimib molekulaarmehhanismide tasandil, mis on seotud rakkude pikaealisusega. Ta stimuleerib erilise proteiini (sirtuiini) sünteesi, millel on omadus ajutiselt peatada naha degeneratsioon ja samal ajal elustav toime rakutasandil. MetabioticsTM Resveratrol on biotehnoloogiliselt aktiivne kõrgkomponent, millel on kõik Resveratroli kasulikud omadused, välja arvatud tema ebastabiilsus ja saadud suurem bioakumulatsioon.

E-MORTAL®:

See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagu tüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL® stimuleerib naha tüvirakke, mitte taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte. See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

Kasutamine

Kanda vadak eelnevalt puhastatud näo ja kaela nahale kuni täieliku imendumiseni. On soovitatav kasutada 1-2 korda päevas, parima tulemuse saavutamiseks kombineerida kreemiga Hydro ElixirCell või Nutri ElixirCell.

Tänu oma peenele ja delikaatsele kompositsioonile, vadakut võib kasutada iga nahatüübi intensiivseks hoolduseks igal aastaajal.

NUTRI ELIXIRCELL 50ml

Ultraefektiivne noorendav hooldus. Vahendi toitev tekstuur on loodud küllastatud õlide ja õrnatoimeliste taimsete rasvade segu baasil, mis sisaldab oma kaitseomaduste poolest tuntuid polüküllastama rasvhappeid.

Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu:

CHONDRICARE®:

Innovaatiline multifunktsionaalne peptiid proteiin akonitaasi baasil. See proteiin, mis sisaldub meie organismis tegutseb tavapäraselt. Päeva jooksul ta kaitseb meie rakustruktuuri vabade radikaalide eest, aga öösel ta muudab oma toimet ja töötab rakuenergia reservide suurenemise suunas.

Tänu selle aktiivkomponendi topelttoimele, kasutatakse vahendit vastavalt naha vajadusele igal ajal (nii päeval kui ka öösel).

COLLAGENEER®:

See aktiivne komponent on saadud valge lupiini seemnete koorest. Täidab kortse tänu oma võimele parandada 1. tüübi kollageeni sünteesi. Samuti stimuleerib kuumašoki valkude (HSP) sünteesi. Sellisel viisil see aktiivne koostisosa kaitseb kortsude vastu.

PHYTROGEN®:

Sisaldab 8 taime segust saadud fütoöstrogeene, milles peitub rikkalikult isoflavoone. Komplekselt parandab küpse naha seisundit nahapinna tasandil, on tõhus selliste probleemide puhul nagu pigmentatsioon, lõtvunud näokontuur jne.

Kasutamine

On soovitatav peale kanda peale ElixirCell Complex kasutamist või koheselt puhastatud näo- ja kaelanahale kuni täieliku imendumiseni.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada 1-2 korda päevas ja kombineerida vadakuga ElixirCell Complex.

Tänu oma rikkalikule ja muljet avaldava kergele tekstuurile, eriti soovitatakse normaalsele, kuivale ja toitmist vajavale nahale. Samuti sobib kasutamiseks öökreemina normaalsele nahatüübile.

HYDRO ELIXIRCELL 50ml

Noorendav niisutav šokivahend. Kerge ja meeldiva tekstuuriga, tänu Indoneesiast pärit uue eksootilise küünlapähklipuu õli (Aleurites moluccana) sisaldusele. Selle unikaalsus peitub suures hulgas kaitse omadustega koostisosades (omega-3 ja tokoferoolid).

Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu.

CHONDRICARE®:

Innovaatiline multifunktsionaalne peptiid proteiin konitaasi baasil. See proteiin, mis sisaldub meie organispis tegutseb tavapäraselt. Päeva jooksul ta kaitseb meie rakustruktuuri vabade radikaalide eest, aga öösel ta muudab oma toimet ja töötab rakuenergia reservide suurenemise suunas.

Tänu selle aktiivkomponendi topelttoimele vahendid kasutatakse vastavalt naha vajadusele igal ajal (nii päeval kui ka öösel).

E-MORTAL®:

See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagu tüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL® stimuleerib naha tüvirakke, mitte taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte.

See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

BETAFIN BP20®:

Peedi ekstrakti molekul, mis reguleerib naharakkude veetasakaalu. See arukas niisutaja toimib vastavalt osmolüüt teooriale.

Kasutamine

On soovitatav peale kanda peale ElixirCell Complex kasutamist või koheselt puhastatud näo- ja kaelanahale kuni täieliku imendumiseni.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada 1-2 korda päevas ja kombineerida vadakuga ElixirCell Complex.

Tänu oma vedelale ja kergele tekstuurile, eriti soovitatakse normaalsele, segatüüpi ja veetustatud nahale. Samuti sobib kasutamiseks päevakreemina igale nahatüübile.