Maskid

Professionaalne Hooldus

Professionaalne hooldus ELIXIRCELL

ElixirCell Professionaalne Hooldus

Tugeva toimega hooldus, mis sisaldab viimaste teaduslike uuringute uusimaid aktiivseid komponente naha noorendamise valdkonnas.   

Näidustused

See noorendav hooldus võitleb kõigi nähtavate vananemistunnustega. Ennetab esimeste vananemisjälgede teket ja parandab juba ilmnenud vananemistunnuseid. Tänu oma delikaatsele ja tasakaalustatud koostisele sobib iga nahatüübiga ja igal aastaajal.

Toime

CREATINE on väga efektiivne rakuenergia ainevahetuse stimuleerimises. Naharaku elutegevuse protsessis on oluline koht õigel energiavahetusel. Füsioloogiline naha väsimus on esile kutsutud stressi ja ökoloogia mõju poolt. Naha vananemist provotseerib kogutud rakuenergia vähenemine vastavalt valkude (selliste nagu kollageen, elastiin ja keratiin) sünteesi võime vähenemisele.

METABIOTICSTM RESVERATROL: 

Resveratrol, mida saadakse viinamarjast (Vitis vinifera),  toimib molekulaarmehhanismide tasandil, mis on seotud rakkude pikaealisusega. Ta stimuleerib erilise proteiini (sirtuiini) sünteesi, millel on omadus ajutiselt peatada naha degeneratsioon ja samal ajal elustav toime rakutasandil. MetabioticsTM Resveratrol on biotehnoloogiliselt aktiivne kõrgkomponent, millel on kõik Resveratroli kasulikud omadused, välja arvatud tema ebastabiilsus ja saadud suurem bioakumulatsioon.

E-MORTAL®:

See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagu tüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL®  stimuleerib naha tüvirakke, mitte  taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte. See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

CHONDRICARE®:

Innovaatiline multifunktsionaalne peptiid proteiin akonitaasi baasil. See proteiin, mis sisaldub meie organismis tegutseb tavapäraselt. Päeva jooksul ta kaitseb meie rakustruktuuri vabade radikaalide eest, aga öösel ta muudab oma toimet ja töötab rakuenergia reservide suurenemise suunas.

Tänu selle aktiivkomponendi topelttoimele, kasutatakse vahendit vastavalt naha vajadusele igal ajal (nii päeval kui ka öösel).

COLLAGENEER®:

See aktiivne komponent on saadud valge lupiini seemnete koorest. Täidab kortse tänu oma võimele parandada 1. tüübi kollageeni sünteesi.  Samuti stimuleerib kuumašoki valkude (HSP) sünteesi. Sellisel viisil see aktiivne koostisosa kaitseb kortsude vastu.

PHYTROGEN®:

Sisaldab 8 taime segust saadud fütoöstrogeene, milles peitub rikkalikult isoflavoone. Komplekselt parandab küpse naha seisundit nahapinna tasandil, on tõhus selliste probleemide puhul nagu pigmentatsioon, lõtvunud näokontuur jne.

NB! Ei soovitata kasutada aparaadimeetodit kuna 1. faasis sisaldub termo-ativaator.

Faas 1 Elixircell mask 2075

Hooldust alustatakse originaalse ja ebatavalise viisiga: vereringet stimuleeriva kaneeli (Cinnamomum cassia) sisaldava alginaat ehk peel-off maski kasutamisega. Mask annab sisemist soojust, aga ei kutsu esile naha punetamist. Vastavalt iga nahatüübi tundlikkusele, soojuse ja kiheluse tunne sellest maskist muutub erineva intensiivsusega ja võib mõningatel juhtudel kesta isegi rohkem kui tund aega. Intensiivsus langeb järkjärguliselt ja loomulikul viisil järgnevate faaside käigus. Sellisel viisil nahk valmistub ette järgnevate hoolduse protseduuride parimaks mõjuks.

 

Faas 2

Aktiivne hapnikuga küllastav mask. Selle rohke kihisev vaht küllastab nahka hapnikuga. Sisaldab RIBOXYL® ,  maisist saadud aktiivkomponenti, mis stimuleerib raku hingamist.

 

Faas 3

See aktiivne hüdrogeel koosneb kolmemõõtmelisest struktuurist korduvate kanalitega, mis on omavahel seotud hüdromolekulidega (betaiinidega). Need kanalid on täidetud järgnevate aktiivkomponentidega:  CREATINE, METABIOTICSTM RESVERATROL, E-MORTAL®. Betaiin ja teised aktiivkomponendid vabanevad vastastikul mõjul nahaga. 

 

Faas 4

Vedela tekstuuriga kreem, mis sisaldab tugevdavaid, niisutavaid ja kaitsvaid aktiivkomponente, tänu E-MORTAL® ja CHONDRICARE®. Selle faasi suurepärane tekstuur on saavutatud betaiini ja küünlapähklipuu õli kombinatsiooni abil. Betaiin on peedist saadud osmo-hüdrateeriv aine. Küünlapähklipuu õli pärineb Indoneesiast ja sisaldab hulgaliselt omega 3 ja E-vitamiine.

 

Faas 5

Toitev faas, mida iseloomustavad makadaamia ja karite õlid, mis sisaldavad oma kaitseomaduste poolest tuntuid polüküllastamata rasvu. Peale seda, see faas sisaldab rida aktiivkomponente, selliseid nagu COLLAGENEER®, PHYTROGEN®, CHONDRICARE®, mis aitavad võidelda kõigi vananemistunnustega.  

 

Faas 6

Kestus: 20 minutit (Ei sisaldu hoolduse protseduuris).

Kandke nahale sobiv Casmara mask.

MÜÜGIL ERALDI.

Küpse, kuiva ja kortsudega nahale eriti sobib Bi-faasne mask, milles sisalduvad mustika ekstrakti antotsüaanid, mis vähendavad hüpereemiat, kaitsevad veresooni ja omavad antioksüdeerivat toimet. Soja dehüdrateerunud seemned (Glycine max) sisaldavad regenereeriva toimega isoflavoone, proteiine, fosfolipiide, steriini, ensüüme ja vitamiine. See mask, tänu niisutavate ja toitvate ainete sisaldusele, sobib iga nahatüübile, juhtudel, kui on vaja tugevdada ja rikastada naha regeneratsiooni protsessi, kõrvaldada lõtvumine, niisutada, eemaldada väsimustunnused.

 

Faas 7

Hooldust lõpetav kreem. Sisaldab niisutavaid ja kaitsvaid aktiivaineid.

Koduhooldus

ELIXIRCELL COMPLEX 50ml

Noorendav šokivahend. Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu.

CREATINE:

Füsioloogiline naha pinge, mida peegeldavad varased vananemistunnused, on esile kutsutud stressi ja ökoloogia mõju poolt. Vananemise põhjuseks on rakkude energia kaotus, mida saadab proteiini sünteesi vähenemine kollageeni, elastiini ja keratiini suhtes. Kreatiin on väga efektiivne rakuenergia ainevahetuse stimuleerimises.

METABIOTICSTM RESVERATROL:

Resveratrol, mida saadakse viinamarjast (Vitis vinifera), toimib molekulaarmehhanismide tasandil, mis on seotud rakkude pikaealisusega. Ta stimuleerib erilise proteiini (sirtuiini) sünteesi, millel on omadus ajutiselt peatada naha degeneratsioon ja samal ajal elustav toime rakutasandil. MetabioticsTM Resveratrol on biotehnoloogiliselt aktiivne kõrgkomponent, millel on kõik Resveratroli kasulikud omadused, välja arvatud tema ebastabiilsus ja saadud suurem bioakumulatsioon.

E-MORTAL®:

See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagu tüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL® stimuleerib naha tüvirakke, mitte taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte. See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

Kasutamine

Kanda vadak eelnevalt puhastatud näo ja kaela nahale kuni täieliku imendumiseni. On soovitatav kasutada 1-2 korda päevas, parima tulemuse saavutamiseks kombineerida kreemiga Hydro ElixirCell või Nutri ElixirCell.

Tänu oma peenele ja delikaatsele kompositsioonile, vadakut võib kasutada iga nahatüübi intensiivseks hoolduseks igal aastaajal.

NUTRI ELIXIRCELL 50ml

Ultraefektiivne noorendav hooldus. Vahendi toitev tekstuur on loodud küllastatud õlide ja õrnatoimeliste taimsete rasvade segu baasil, mis sisaldab oma kaitseomaduste poolest tuntuid polüküllastama rasvhappeid.

Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu:

CHONDRICARE®:

Innovaatiline multifunktsionaalne peptiid proteiin akonitaasi baasil. See proteiin, mis sisaldub meie organismis tegutseb tavapäraselt. Päeva jooksul ta kaitseb meie rakustruktuuri vabade radikaalide eest, aga öösel ta muudab oma toimet ja töötab rakuenergia reservide suurenemise suunas.

Tänu selle aktiivkomponendi topelttoimele, kasutatakse vahendit vastavalt naha vajadusele igal ajal (nii päeval kui ka öösel).

COLLAGENEER®:

See aktiivne komponent on saadud valge lupiini seemnete koorest. Täidab kortse tänu oma võimele parandada 1. tüübi kollageeni sünteesi. Samuti stimuleerib kuumašoki valkude (HSP) sünteesi. Sellisel viisil see aktiivne koostisosa kaitseb kortsude vastu.

PHYTROGEN®:

Sisaldab 8 taime segust saadud fütoöstrogeene, milles peitub rikkalikult isoflavoone. Komplekselt parandab küpse naha seisundit nahapinna tasandil, on tõhus selliste probleemide puhul nagu pigmentatsioon, lõtvunud näokontuur jne.

Kasutamine

On soovitatav peale kanda peale ElixirCell Complex kasutamist või koheselt puhastatud näo- ja kaelanahale kuni täieliku imendumiseni.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada 1-2 korda päevas ja kombineerida vadakuga ElixirCell Complex.

Tänu oma rikkalikule ja muljet avaldava kergele tekstuurile, eriti soovitatakse normaalsele, kuivale ja toitmist vajavale nahale. Samuti sobib kasutamiseks öökreemina normaalsele nahatüübile.

HYDRO ELIXIRCELL 50ml

Noorendav niisutav šokivahend. Kerge ja meeldiva tekstuuriga, tänu Indoneesiast pärit uue eksootilise küünlapähklipuu õli (Aleurites moluccana) sisaldusele. Selle unikaalsus peitub suures hulgas kaitse omadustega koostisosades (omega-3 ja tokoferoolid).

Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu.

CHONDRICARE®:

Innovaatiline multifunktsionaalne peptiid proteiin konitaasi baasil. See proteiin, mis sisaldub meie organispis tegutseb tavapäraselt. Päeva jooksul ta kaitseb meie rakustruktuuri vabade radikaalide eest, aga öösel ta muudab oma toimet ja töötab rakuenergia reservide suurenemise suunas.

Tänu selle aktiivkomponendi topelttoimele vahendid kasutatakse vastavalt naha vajadusele igal ajal (nii päeval kui ka öösel).

E-MORTAL®:

See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagu tüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL® stimuleerib naha tüvirakke, mitte taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte.

See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

BETAFIN BP20®:

Peedi ekstrakti molekul, mis reguleerib naharakkude veetasakaalu. See arukas niisutaja toimib vastavalt osmolüüt teooriale.

Kasutamine

On soovitatav peale kanda peale ElixirCell Complex kasutamist või koheselt puhastatud näo- ja kaelanahale kuni täieliku imendumiseni.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada 1-2 korda päevas ja kombineerida vadakuga ElixirCell Complex.

Tänu oma vedelale ja kergele tekstuurile, eriti soovitatakse normaalsele, segatüüpi ja veetustatud nahale. Samuti sobib kasutamiseks päevakreemina igale nahatüübile.