Maskid

Stabilizer

STABILIZER

 

Käesolev kosmeetiline lahendus on mõeldud kongestioonsele ja punetavale nahale. Sobib tundlikule, õrnale ja kuperoossele nahale. Tänu oma rahustavale toimele ja õlivabale koostisele sobib hästi punetava ja ärritunud nahale pärast seborröahoolduse teostamist.

Koostis:

Kaerapiim: vitaminiseeriv efekt.

Allantoiin: epiteleeriv ja rahustav efekt.

Lagritsaekstrakt: aitab punasele ja ärritunud nahale taastada normaalne seisund.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale. 

Energetic

ENERGETIC

 

Mõeldud väsinud naha ja kortsude hooldamiseks. Aktiivainetega rikastatud koostis ergutab rakumetabolismi, taastab naha balanssi ja uuendab rakke epidermise tasandil. Tasandab nahapinda.

Koostis:

Hüdrolüüsitud nisu: stimuleerib rakkude respiratsiooni, aktiviseerib metabolismi.

Kaeraproteiinid: omavad niisutavat efekti, mis kestab kuni 24 tundi. Avaldavad taastavat mõju halvenenud kudedele.

Rõngaslille ekstrakt: vitaminiseerib, pehmendab, rahustab ja kaitseb nahka.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale.

Saab kasutada ka aparaaditeraapias: ioniseerimine  (-) miinus poolus, ultraheli ja muu.  

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale. 

Repair

REPAIR

 

Käesolevate ampullite eesmärgiks on šokimõju. Nad parandavad halvenenud kudesid. Eriti soovitatakse kasutada naha rekonstrueerimise taastamiseks pärast abrasiivsete peelingute läbiviimist.

Koostis:

Hüdrolüüsitud lupiin: kaitseb fibroblaste (naha peamised rakud), mis vastutavad rakumaatriksi sünteesi ja paranemise eest.

Hüdrolüüsitud nisu: varustab nahka asendamatu energiasubstantsidega, parandab seda, stimuleerides nahkkude taastusprotsessi.

Vetikaekstrakt: varustab nahka aminohapetega ja oligoelementidega, mis vastutavad naharakkude korrapärase funktsioneerimise eest.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale.

Saab kasutada ka aparaaditeraapias: ioniseerimine  (-) miinus poolus, ultraheli ja muu.  

Equilibrium

EQUILIBRIUM

 

Aktiivainete kombinatsioon parandab naha hüdreerimist ja taastab balanssi. Tänu õlivabale koostisele on eriti soovitatud rasuse ja postaknelise naha korral.

Koostis:

Rõngaslille ekstrakt: sisaldab taimset lima lubrikandiomadustega, mis kaitseb nahka, ja naturaalset vitamiinikompleksi, mis tagab hea niisutatuse.

Hüdrolüüsitud kollageen ja aminohapped: stimuleerivad proteiinide (nt kollageeni ja elastiini) tootmist ja avaldavad epidermisele niisutavat toimet.

Vetikaekstrakt: varustab naharakke oligoelementidega.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale.

Saab kasutada ka aparaaditeraapias: ioniseerimine (-) miinus poolus, ultraheli ja muu.

Elastin

ELASTIN

 

Pehmendab nahka, tagab kudede elastsuse ja prinkuse. Ampullid on mõeldud kortsulise, elastsuse kaotanud ja lõtvunud naha hooldamiseks, omavad noorendavat toimet. Sobivad igale nahatüübile.

Koostis:

Rõngaslille ekstrakt: varustab nahka A, C ja E vitamiinidega, tagades normaalse funktsioneerimise.

Aminohapped (alaniin, proliin jne): varustavad nahka aminohapetega, andes talle elastsuse.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale.

Saab kasutada ka aparaaditeraapias: ioniseerimine  (+) pluss poolus, ultraheli ja muu.  

Hidrix

HIDRIX

 

Ampullid on mõeldud pikaajalise niisutava efekti saavutamiseks. Eriti soovitatud kuiva, dehüdreeritud naha korral. Sobivad niisutamist, hüdrokihtide vitaminiseerimist vajavale nahale.

Koostis:

Aminohapped ja mineraalsoolad: ampullid avaldavad soodustavat mõju epidermise  pindkihtidele, toetades sarvkude hüdreerimist ja pehmendades töödeldavat piirkonda.

Glütseriin: hüdreeriv alus.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale näonahale.

Saab kasutada ka aparaaditeraapias: ioniseerimine  (+) pluss poolus, ultraheli ja muu. 

Hyal Complex

HYAL COMPLEX

Kosmeetiline vahend, taielikult rasvavaba koostisega. See on orn vesine geel, mis sisaldab suurel hulgal parimat praegusel hetkel teadaolevat nahaniisutajat HUALUROONHAPET.

Hualuroonhape – on rakuvalise maatriksi uks peamine koostisaine. Ta vastutab naha niisutamise eest, samuti rakkude migratsiooni, vohamise ja diferentsiatsiooni protsesside eest.

EPIDERMOSIL® on madala molekulaarse kaaluga (250-600 kDa) hualuroonhape segatud raniga, niisutava ja rakuuuendusliku efekti saamiseks.

BASHYAL® koosneb veel madalama kaaluga hualuroonhappest, mitte rohkem kui 200 кDa. Sellise suurusega hualuroonhape molekulide kasutamine on loomulikult voi keskkonnamõjul vananevale nahale vaga tahtis, kuna nad korvaldavad turseid, taidavad kortse, taastavad naha vetruvust ja kahtlemata parandavad sisemist niisutamist.